-


Спектаклі "Ці вільні метелики"(Укр.)

знищити американський флот. І відважний маленький Донні поплив швидше дельфіна і поспів вчасно і врятував морську міць Сполучених Штатів ... Яка безглузда нісенітниця!
Місіс БЕЙКЕР. Звичайно, нісенітниця. Але на наступний день ти навчився плавати. Коли я придумувала ці історії, я не розраховувала на Нобелівську премію з літератури. Я стала придумувати їх, тому що це був спосіб допомогти тобі. Коли у тебе щось не виходило, коли ти впадав у відчай, я розповідала тобі про Маленького Донні, і уяви, ти заспокоювався, пробував знову, і справа йшла трохи краще ... Так що ж тепер? Може, мені потрібно скласти ще одну історію? Або ти все-таки вже чоловікам і здатний впоратися й так?
ДОН. Ще місяць тому ти мене чоловіком не вважала. Що за цей місяць змінилося?
Місіс БЕЙКЕР. Ти змінився. Ти сам. Ти вже не той хлопчик, який утік з дому лише місяць тому ... Я-то, коли йшла сюди, думала, що ти все той же ... Знаєш, не так-то просто змиритися з тим, що в тобі більше не потребують ... Але зараз я готова ... Так що - давай, Дон. Починай своє життя. (Декілька миттєвостей оглядає кімнату). Мені б хотілося, щоб тут з'явилася меблі попрілічнее ... І посуд тобі потрібна ... Дещо я пришлю ...
ДОН. Гаразд.
Місіс

Ko © 2010


Реклама:
· Зворотний зв'язок ·