- Solaris6hl3hd66utabkeuz2kb7nh5fgaa5zg7sgnxbm3r2uvsnvzzad.onion и еще. | Solaris6hl3hd66utabkeuz2kb7nh5fgaa5zg7sgnxbm3r2uvsnvzzad.onion и еще. | Site tor solaris5ayosi2cpyisp2btt53c35fvrmmdn77biu3vezsuehulvhoad.onion | Solaris25mvojhsrdpwmwrmlokv57au7r3rcojarm53nhupyp6z6egqd.onion узнать больше. | Solaris3g7vluhj4o7ymbnm3toxeazwcnbdojcfcerxua56niulvi2yd.onion по материалам сайта. | Solaris3g7vluhj4o7ymbnm3toxeazwcnbdojcfcerxua56niulvi2yd.onion по материалам сайта.


Спектаклі "Ці вільні метелики"(Укр.)

мене звідси! Хіба не так?
Місіс БЕЙКЕР. Так.
ДОН. Що ж тут обговорювати? Господи, ми і так це вже цілий день обговорюємо! Хто сказав, що це не Букінгемський палац? Хто сказав, що я живу в клоповніке?
Місіс БЕЙКЕР. А хто сказав, що тепер це - твій будинок? Що ти хочеш жити один?
ДОН. Тобто, ти хочеш сказати, що передумала забирати мене додому?
Місіс БЕЙКЕР. Ні, я тільки хочу сказати, що нам треба це обговорити. Зрозумій мене правильно. Я як вважала, що тут у тебе жахливо, так і вважаю. Але жити тут не мені. Тобі. А ти ж так прагнув самостійності! Тобі так не терпілося! Ти стрімголов втік сюди! А тепер стрімголов хочеш втекти назад! Тому я повторюю, треба все обговорити як слід.
ДОН. Це просто приголомшливо! Тобі завжди приходять ті ж думки, що й мені. Але завжди в інший час! Мама, я зрозумів: я не зможу. У мене нічого не вийде. Зараз я тобі кажу, як є: мені не витримати.
Місіс БЕЙКЕР. Чому? Тільки тому що від тебе пішла дівчина?
ДОН (натикається на табуретку, сідає на неї). Дві дівчата. Була ще Лінда.
Місіс БЕЙКЕР. А хоч би двадцять. По-твоєму, від зрячих ніколи не йдуть?
ДОН. А по-твоєму, мені від цього легше?
Місіс БЕЙКЕР. У всякому разі, це не привід почувати себе нещасних ¬ вим

Ko © 2010


Реклама:
· Зворотний зв'язок ·