-


Спектаклі "Ці вільні метелики"(Укр.)

- низький комод, на якому - кілька склянок і дві пляшки вина. Перед "ванної-столом" - старий диван, а перед ним, ще ближче до нас - великий пакувальний ящик, який служить журнальним столиком. Кілька лівіше - складне парусинове крісло й низенька лавка. На журнали ¬ ном столику - телефон, попільничка, пачка сигарет, сірники. Над "ванної-столом" - світильник з різнокольорового скла. Ближче до краю сцени, праворуч - дерев'яна стійка, що підпирають пото ¬ лочную балку.
Перш ніж відкривається завіса, ми чуємо магнітофонний запис: ДОН співає, акомпануючи собі на гітарі. Доспівавши куплет до кінця, він наспівує вже без слів, відпрацьовуючи одну й ту ж музичну фразу.
Завіса відкривається.
Теплий червневий день. Промені світла б'ють з світлового люка над ліжком. ДОН БЕЙКЕР стоїть, притулившись спиною до стійки ліжка. В руці у нього склянку води. Він слухає магнітофонний запис і потроху сьорбає з склянки. На вигляд йому року двадцять два, він худорлявий, з приємним обличчям. На ньому коричнева сорочка і світло-бежева річна солдатська форма. Він акуратно причесаний.
Дзвонить телефон. ДОН повертає голову на дзвінки та заговорює з телефоном, не знімаючи трубки. За його тону ясно, що ця розмова

Ko © 2010


Реклама:
· Зворотний зв'язок ·