-


Спектаклі "Ці вільні метелики"(Укр.)

- це місце, куди кожен хоч раз повинен поїхати, але жити тут не варто. А на мене - самий кайф жити там, куди кожен повинен з'їздити.
ДОН. А тебе-то що змусило сюди приїхати?
Джил (крутиться навколо стійки, тримаючись за нього руками). Нічого мене не змушувало. Сама вирішила все поміняти. Хочу стати актрисою. Кажу - хочу. А стану чи ні, це ввечері з'ясується. Іду показуватися в один театр. Є роль - поки, щоправда не на Бродвеї, але я поки не горда.
ДОН. А що за роль? Цікава?
Джил. Головна. (Ходячи по кімнаті). Про одну дівчину, яка виходить заміж. І в неї починається повний облом, бо чоловік виявляється гоміки. Взагалі-то спочатку за п'єсою він був просто алкаш, але зараз в мистецтві мода на гоміки, так що вони переробили. (Сідає на диван). Ти сам, бува, не гоміки?
ДОН. Ні, лише сліпий.
Джил. Зараз гоміки - найголовніша тема. Скрізь - у кіно, в книжках, в театрі. Раніше для мене в них було щось загадкове. Незрозуміле. Начебто якогось таємного товариства. А як тільки перестали робити з цього секрет, виявилося - люди як люди, зі своїми справами, все як у всіх ... У тебе є знайомі гоміки?
ДОН. Та ніби ні. Я адже мало де був. Сидів у Скарсдейле.
Джил. А у мене один з найближчих приятелів

Ko © 2010


Реклама:
On there is everything you need to be a poker mater!
· Зворотний зв'язок ·