-


Спектаклі "Ці вільні метелики"(Укр.)

дівчата набагато швидше дорослішають. (Сідає в крісло). Коли ми познайомилися, це було як суцільний феєрверк. Я навіть словами пояснити не можу. У нас була така любов! Приголомшлива! Така пристрасть! У нас кожен день був як Різдво! .. А потім - раз! І ми раптом стоїмо перед світовим суддею! І він нас оголошує чоловіком і дружиною! Кошмар!
ДОН. Скільки ж ви з ним були знайомі?
Джил. Тижнів зо два, а може, три. Але хіба мало - хто з ким знаком! (Відкидається в кріслі, кладе ноги на табуретку). Те - знаком, а то - заміж! Я ж навіть ще школу не закінчила! Мені на другий день два іспити здавати треба було, вони у мене з голови не виходили. (Встає, йде до кухні, оста ¬ новлюється). І раптом суддя: «Джек! Чи згоден ти взяти Джил в законне подружжя? »Тільки тут до мене дійшло: чорт, та це ж на все життя! Джек і Джил! Джил і Джек! Як прикуті все життя! .. А суддя головне, так похмуро: «Поки вас не розлучить смерть! ..» Загалом, не весілля, а повна панахида!
ДОН (взявши сигарету). Бідолаха!
Джил. Я з дитинства всього похмурого боюся. А тоді у мене прямо - мороз по шкірі! Таке відчуття було, що мене живцем ховають! Уявити тільки! Все життя - під Джеком Бенсоном! Дико хотілося заволати, рвонути

Ko © 2010


Реклама:
дешевые москвы и недорогие от 1500.
· Зворотний зв'язок ·