+ -
kovdos 18-06-2010, 00:07  
Констянтин Поливцев


Я народився в місті Нижньому Новгороді 29 березня 1991. Так до сих пір і живу там. З дитинства був без розуму від двох речей - творчості в будь-яких проявах і від Збройних Сил РФ. Сам закінчив музичну школу по класу флейти та фортепіано. Сам зараз граю на гітарі. Але створити свою групу не можу - часу немає. Так само брав участь у КВК, і взагалі при можливості намагався потрапити на сцену. Ну а зараз я курсант Військового Навчального Центру Нижегородського Державного Університету ім. Н.І. Лобачевського за фахом "юриспруденція". У вільний час займаюся всім, що мені здається цікавим. Люблю спорт, зокрема тайський бокс. Не можу жити без музики. Як слухаю, так і граю. Життя йшло своєю чергою поки я не побачив фільм "Кохання у великому місті". Я довго не міг зрозуміти, що ж змушує дивитися цей фільм ще раз? Переглянувши кілька разів я зрозумів. Світлана Ходченкова. Ось до кого була прикута мою увагу. Спочатку я думав це так ... несерйозно. Потім побачивши "Нульовий кілометр" і "Благословіть жінку" я закохувався все більше і більше. Далі були "Шальний ангел", "Реальний тато", і т.д. Загалом я став шанувальником її творчості. З'явилася нова мрія - розкрити її як особистість, і, можливо, стати її прихильником як особистості. Але тут зіткнувся з бар'єром - ніде не вдається дістати її адресу або адресу, куди можна написати щоб вона прочитала. Я розумію, боїться розголосу. І я не знаю як довести, що крім мене його ніхто не побачить. Слово Офіцера. Загалом зараз так і живу, дивлячись на неї в картинах і на фотографіях. Я щиро бажаю їй подальших творчих успіхів і вірю що у неї дуже успішне майбутнє.
Констянтин Поливцев


 (голосів: 0)


» Жарт дня:


Дзвонить якось обдолбанний наркоман в пожежну частину:
- Аллі, це пожежна частина?
Йому відповідають:
- Так, кажете, де і що горить!
Наркоман, не поспішаючи:
- Я ось вам, мужики, історію хочу розповісти ...
- Чувак , це пожежна частина, говори швидше, що треба, нічого нам своїми історіями голову забивати.
Трубку повісили. Через деякий час знову дзвінок.
- Мужики, ну ви послухайте. Захотів я по минулому року косячок закурити.
- Мужик, дзвони 03 - там тобі точно допоможуть.
Трубку повісили. Знову дзвінок.
- Ну послухайте ж. Так ось вийшов я на балкон, а живу я на другому поверсі, і став згортати. А він візьми та розсипся вниз. І проріс!
- Мужик, дзвони срочняк 02 - там допоможуть.
Трубку повісили. Знову дзвінок.
- Ну вислухайте ж мене нарешті! Я ж у справі дзвоню. Так от проріс, значить, тепер спускаюся вниз - і косячок готовий. Добре!Дик я чого, власне, дзвоню. Там у мене на першому поверсі пожежа, так ви своїм хлопцям скажіть, щоб обережніше, чи не затоптали щоб.

«    Вересень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
=

Kovdos © 2010


Реклама:
· Зворотний зв'язок ·