- Интересное здесь: https://gelschool.ru

ko 6-06-2010, 16:26  
Цього року список поповнили Мирослава Дума, Юля Пересільд, Ірина Вольська і "Міс Росія 2010" Ірина Антоненко, що з'явилася на вечірці в супроводі ювеліра Максима Вознесенського.

Єдиний чоловік, який потрапив у заповітну "сотню" - виконавець головних ролей у фільмах "Чорна блискавка" і "Як я провів цього літа" Григорій Добригін, який нещодавно повернувся з Лазурного узбережжя. Актор, далекий від образу гламурного героя світських хронік, приїхав на May Fashion на своєму "залізному коні" - на мотоциклі, і весь вечір переміщався по веранді, бадьоро розмахуючи шоломом.

Як і в минулому році, погода стояла чудова, тому багато пані вибрали короткі наряди, про що незабаром і пожаліли - звідки-то з Москви-ріки налетіли полчища комарів, спраглих свіжої крові. І оскільки особи, які відвідали May Fashion, були переважно не блакитних кровей, комахам було чим поживитися - жертвами атак кровососів стали багато гості вечора.

Насолоджуючись коктейлями Martini Royale, гості прогулювалися по веранді, обмінюючись останніми враженнями - згадували найкращі жарти з "Срібної калоші" і журилися через неможливість зробити ставки на скачках. Враховуючи, що багато із запрошених бачилися вже в третій раз за останню добу, свіжих тим було небагато - всі шукали тих, кого не було на жодному із заходів, щоб було що обговорити.

Втім, були й ті, хто отримував нескінченне задоволення від того, що відбувається. Подруги Маша Цигаль та Ірена навмисно без утоми сміялися, обговорюючи свої дівочі секрети, в той час як Агнія Дітковскіте воліла проводити час з мамою і "дебютантка" цього року - Світланою Ходченкова. За столиком Олександра Терехова нові творчі проекти обговорювали актриси Агнія Кузнецова та Катерина Вілкова. Кажуть, що непомітно "прослизнула" до зали Наомі Кемпбелл, але достовірних свідоцтв того, на жаль, немає.

та гламуру' title='Світлана Ходченкова на May Fashion - балі моди, краси та гламуру' />

Світлана Ходченкова, Агнія Дітковскіте, Тетяна Лютаєва

Нарешті, настав момент, якого всі так чекали - показ кращих весільних суконь від найперспективніших дизайнерів. У цьому році до поставленого завдання модельєри підійшли з вигадкою: "наречена" Маші Цигаль виявилася чоловіком (як зазначив хтось з гостей, наряд міг би сміливо називатися "католицизм під натиском гламура"), Катя Добрякова влаштувала на сцені весільну вечірку з переламаними декораціями і впала в торт подружкою нареченої, а Стела Ндомбі вибрала в якості моделі Єву Польна.

Особливо відзначився спеціальний гість показу - казахський дизайнер Салтанат Баймухамедова, що продемонструвала весільну сукню, більше схоже на традиційний халат. Для більшого колориту моделі, в ролі якої виступила Айнур Уразакова, вручили величезний кавун, а слідом за нею на сцену випустили ... кілька живих курей.

Куркам на сцені сподобалося - радісно кудахча, вони рвонули по подіуму і, натхнені оплесками, вирішили піти "в народ", тобто в зал. Пролунали крики жаху, коли пернаті учасниці показу, змахуючи крилами, почали переміщатися по туфельок Christian Louboutin і Jimmy Choo, на що Михайло Друян філософськи зауважив:

Що ж ви їх боїтеся?! Ви ж їх щодня в ресторанах Новікова їсте!

З горем навпіл курок "виловили" і відправили назад до клітки. Настала черга заключного виходу - нареченої Martini. У цьому році нею стала Світлана Ходченкова. Наряд для актриси зшив Костянтин Гайдай. Головний убір, що прикрашав голову "моделі", відразу був визнаний самим оригінальним і ефектним. Гайдаю відразу приписали славу "російського Філіпа Трейсі", а деякі з дам відзначили в Молескін, що до наступних стрибків неодмінно замовлять капелюшок у нього.

Світлана Ходченкова на May Fashion - балі моди, краси та гламуру
Світлана Ходченкова у вбранні Костянтина Гайдая


 (голосів: 0)


» Жарт дня:


Кухар та офіціант спостерігають за відвідувачем з кухні:
- Дивися, Федь, він їсть це, чесне слово, їсть!

«    Вересень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
=

Ko © 2010


Реклама:
· Зворотний зв'язок ·