-

ko 15-04-2010, 11:14  
Світлана Ходченкова

Б І О Г Р А Ф І Я

Ходченкова Світлана Вікторівна народилася 21 січня 1983 року в Москві, але жила з мамою в місті Залізничному (мама у Свєти - маляр-штукатур). У дитинстві стати актрисою навіть не мріяла і ніколи не планувала вступати до театрального. З 16-ти років Світу почала працювати в модельному агентстві, але надовго там не затрималася, так як вона переконалася в тому, що умови роботи в модельному бізнесі зовсім не відповідають її моральним засадам. Про свої шкільні роки Свєта каже так: "Це самі, напевно, неприємні роки мого життя. Я ненавиділа школу. Це через те, що порядки в ній були не дуже хороші. Добре ставилися до тих учням, у яких батьки були досить заможними . А я була з числа тих, кому батьки багато чого не могли дати ".

Одного разу увечері Світу побачила по телебаченню передачу про молодих талановитих акторів і вирішила спробувати удачі в цій професії (до театрального у Свєти був досвід навчання у двох інститутах, але вона швидко зрозуміла, що їй не місце ні на стежці економіки, ні в рекламному справі). І потихеньку від домашніх, друзів і знайомих надійшла на підготовчі театральні курси, а до літа - в Щукінське училище. Всім розповіла тільки тоді, коли вже нарешті надійшла. Мама поставилася до цього вчинку не дуже позитивно. Боялася, що захоплення театром спіткає доля двох попередніх інститутів, але, як показав час, боятися було нічого. У 2003 році, навчаючись у Щукінському, Ходченкова дебютувала в кіно у фільмі Станіслава Говорухіна "Благословіть жінку". "Спочатку я потрапила в поле зору асистентки з акторів цього фільму. Вона зіткнулася зі мною в коридорах Щукінського, придивилася і дала мені номер телефону, щоб я дізналася про проби. А в нас сесія була в самому розпалі, загалом, мені було не до проб. Тільки тижнів через три я набрала цей номер, і то під тиском дівчат з училища. Я зателефонувала, мені призначили час. Але коли я приїхала, з'ясувалося, що мене чомусь хочуть спробувати на роль молодшої сестри Віри, зовсім ще дитини, а я, м'яко кажучи, виглядала для цього досить дорослою, оформитися. Але коли мене побачив Станіслав Сергійович, звичайно ж, він цю ідею одразу відкинув. І велів дати мені почитати сценарій, щоб через пару днів я на проби, вже маючи уявлення про ролі. Однак через сесії я прочитати нічого не встигла й прийшла на співбесіду, відчуваючи себе ученицею, який не вивчив урок. На щастя, у той день все пішло всупереч звичаю - головний оператор просто глянув на мене і сказав Говорухіну: "Так, це вона! "Після цього мене затвердили на роль. Справа в тому, що у всіх героїв повісті Грекової" Господиня готелю ", за якою робився сценарій, існують реальні прототипи. І я навіть бачила фотографію жінки, що стала прообразом Віри Ларичева, ми з нею й правда дивно схожі! ".

Після дебюту у фільмі "Благословіть жінку" Світлані стали пропонувати ролі в серіалах: "Мисливці за іконами", "Моя Пречистенка", "Карусель", "Ріелтор" і "Псевдонім" Албанець ".

У 2005 році Світу знялася в проекті АМЕДІА і СТС "Талісман Любові", зігравши в ньому ясновидиця Кассандру. Саме з виходом цього серіалу Ходченкова частіше стали впізнавати на вулиці.

Також в 2005 році Світлана Ходченкова знялася і в ще одному фільмі Станіслава Говорухіна "Не хлібом єдиним", за однойменним романом Володимира Дудінцева. Дії фільму відбуваються у 50-ті роки. У цьому фільмі Світу грає одну з головних ролей. Потім Світу знялася в другій частині відомої багатьом глядачам комедії "Чотири таксисти і собака" і в мелодрамі Віктора Мережко "Самотність кохання".

13 грудня 2005 Світлана вийшла заміж за Володимира Яглич ("Карусель") і в січні 2006 року змінила прізвище.

В кінці 2005 року - початку 2006 року Світлана знімалася у фільмі Олега Массаригіна "Дружина Сталіна", зігравши в ньому дружину Павла Аллілуєва. Також у 2006 році фільмографія Світлана Ходченкова поповнилася фільмами "Реальний тато" і "Нульовий кілометр".

У квітні 2007 року почалися зйомки фантастичного трилера "Репродукція" по роману Д. Герасимова "Остання репродукція". У цьому фільмі Світлана зіграла дві ролі - роль героїні Олени і її клону. Влітку - восени 2007 Світлана знімалася в польській картині "Мала Москва" (восени 2008 Світлана отримала 2 нагороди на польському фестивалі художнього кіно в Гдині за роль в цьому фільмі в номінації "Краща жіноча роль" і спеціальний приз від керівника польського телебачення. У жовтні 2007 року Світлана приступила до зйомок у першому повнометражному проекті "АМЕДІА" "В гостях у $ kazki".

15 жовтня 2008 Світлана приступила до зйомок фільму режисера Марюса Вайсберга "Кохання у великому місті", які проходили в Нью-Йорку.

Що ж стосується театру, то Світлана грає в антрепризах "Незалежного театрального проекту" "Госпіталь Мулен Руж", "Дід Мороз - мерзотник!" і "Театр за правилами і без".


 (голосів: 2)


» Жарт дня:


Передвиборна кампанія. У кандидата запитують:
- Ваш улюблений поет?
- Володимир Володимирович Маяковський.
- Ваш улюблений письменник?
- Володимире Володимировичу Набоков.
- Ваш улюблений політичний діяч?
- Вгадайте самі - втомився я на це питання відповідати.

«    Вересень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
=

Ko © 2010


Реклама:
· Зворотний зв'язок ·