-

ko 19-05-2010, 12:14  
"В гостях у $kazki"


Режисер - Григорій Константинопольський

Актори: Світлана Ходченкова, Микита Пресняков, Даніель Ольбрихський, Михайло Єфремов, Галина Польських, Андрій Бочаров, Костянтин Мурзенко, Юлія Пересільд, Павло Дерев'янко, Юрій Колокольников, Григорій Константинопольський, Марат Башаров, Ігор Верник, Олексій Панін, Андрій Григор'єв-Апполонов, Анастасія Стоцька, Федір Бондарчук.

Сценарій - Григорій Константинопольський

Продюсер - Олександр Акопов

Виробництво - компанії "Амедіа"


18-річний Ілля Розов приходить до московського відділення "РайБанка" і влаштовується на роботу в якості прибиральника. Іллюша легко сходиться з людьми і навіть користується певною популярністю, в основному завдяки своїй запопадливості, як раптом втрачає роботу через дрібну провини. Про Іллюші швидко забувають. Але раптово з'ясовується, що Іллюша взяв у "РайБанке" невеликий кредит ... Потім, Розова вдається взяти ще один кредит, набагато більше першого, а потім і ще новий кредит ... Ілля Розов удачливий аферист? Його мета - гроші? З'ясовується, що Іллюша нікому нічого віддавати і не планував.
Але чому він влаштовується саме в цей банк? Чи не тому, що він закоханий у прекрасну дівчину Ярославу, дружину власника "РайБанка" Василя Львовича? А може, тому, що в дитинстві Ілля втратив будинок і близьких завдяки бурхливій кримінально-комерційної діяльності Василя Львовича?У перший день на Останкінському ставку знімали дві сцени - сцену пояснення в любові головних героїв - Іллі та Ярослави і сцену розриву відносин. Сонячний день - коли герої розуміють, що люблять один одного і дощовий вечір, коли дощові установки і ветродуй допомогли зробити картинку по-справжньому драматичною.

Для роботи над цією історією пронизливої любові і грандіозної помсти, компанії АМЕДІА вдалося зібрати унікальну команду професіоналів. Сценаристом і режисером картини виступив Григорій Константинопольський. Він же виконує роль Рудого, людини, чий голос за кадром коментує все, що відбувається на екрані.

"В гостях у $ kazki" - складно-постановочний проект. Не проста за задумом історія ускладнюється ще способами і засобами, які вирішили використовувати в картині генеральний продюсер проекту Олександр Акопов і режисер картини - Григорій Константинопольський. Багато сцен зі спецефектами, коли чудеса відбуваються в кадрі, з'являються і зникають предмети. Складний акторський грим, коли у героя несподівано виростає ніс. Для ідеального поєднання картинки, в якій, рухаються в уповільненому темпі люди, контрастували б з "реальним" часом, на майданчику використовується Моушн контроль.

Все це вимагало і додаткової роботи і додаткової знімальної групи. Оператор - постановник першої - Леван Капанадзе, другою групою керує - Антон Костромін.


Рік випуску - 2008

Робоча назва фільму - "приховані витрати".


 (голосів: 0)


» Жарт дня:


- Вовочка, ти знову в дядю Петю з даху цеглою кидал?
- Мамо, я більше не буду.
- А йому більше і не треба.

«    Вересень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
=

Ko © 2010


Реклама:
· Зворотний зв'язок ·